Všechny kategorie

Informace o nákupu

Novinky

Sledujte co se děje !

V našich obchodech můžete platbu za zboží provést několika způsoby.  Na této stránce Vám o nich přinášíme potřebné informace. Při sestavování  objednávky si vyberte způsob, který vám nejvíce vyhovuje.
V současné době Vám nabízíme v našich obchodech tyto způsoby platby za vybrané zboží :

 

Platba v hotovosti při převzetí

Prozatím nejpoužívanější způsob platby. V případě osobního odběru zaplatíte za zboží v naší provozovně při jeho přebírání.  Při zaslání zboží "Balíkem do ruky" České pošty za zboží zaplatíte dobírku na pobočce při jeho převzetí. Při dopravě zboží „Expresní balíkovou službou“, nebo „Kurýrní službou“  za zboží a dodací službu zaplatíte pracovníkovi dopravce při jeho  převzetí.

 

Platba předem bankovním převodem

Pokud si vyberete tento způsob platby, tak vám po odeslání objednávky budou e-mailem zaslány údaje pro platbu. tyto údaje se zobrazí rovněž na stránce při odeslání objednávky. Po jejím uhrazení, tzn. připsáním částky na náš účet bude zboží expedováno. Při tomto způsobu platby je možné zvolit kteroukoli dopravu, nebo osobní odběr a při převzetí zboží již nic neplatíte. Před odesláním platby doporučujeme informovat se na dostupnost zboží a termín možné expedice.

 

Platba kartou ve výdejně při převzetí

Tento způsob platby je možný zatím pouze v naší výdejně Office Praha na adrese 5.května 1661/2, Praha 4. Zboží lze uhradit platebními kartami VISA, Maestro nebo MasterCard. Za tento způsob platby je účtován příplatek 2% z ceny zboží. Tento příplatek je  účtován i v případě, že zákazník  neprovedl objednávku s tímto způsobem platby a rozhodl se pro nim při  převzetí zboží na prodejně. Poplatek bude započítán při vystavení  daňového dokladu. Platebními kartami nelze zatím platit na našich výdejních místech a u smluvních dopravců

On-line platby pomocí platební brány

Prostřednictvím platební brány ThePay můžete zaplatit platební kartou, či některým on-line bankovním převodem. Jedná se o pohodlný a rychlý způsobe platby za zboží. ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu.
Více info na :www.thepay.cz