Všechny kategorie

Informace o nákupu

Novinky

Sledujte co se děje !

V našem obchodě expedujeme zboží a dopravujeme zásilky do hmotnosti 300kg.

Výdejna Praha 4, 5. května 1109/63 + Osobní odběr ČR - Uloženka
Ve spolupráci se společností Uloženka s.r.o., která provozuje službu "ulozenka.cz" vám nabízíme možnost osobního odběru zboží na výdejních místech zřizovaných v rámci této služby. Konkrétní výdejní místo si vyberete z nabídky při objednávání zboží.
Potvrzení expedice na výdejní místo Vám přijde na emailovou adresu uvedenou při vyplnění objednávky.
Informace, že zboží je připraveno k vyzvednutí Vám přijde SMS zprávou  na telefonní číslo uvedené při vyplnění objednávky.
Vyčkejte vždy prosím na tuto zprávu!!!
Určeno pro osobní odběr objednaného zboží a úhradu v hotovosti.
Není zde možné uplatnit reklamaci zboží, či odstoupení od kupní smlouvy.
Není zde možné zboží objednat.

Podmínký expedice na výdejní místo:
Na výdejní místa expedujeme zboží o hmotnosti do 20kg včetně přepravního obalu.
Maximální délka nejdelší strany zásilky 175 cm nebo musí být dodrženo 300 cm pro součet délky a největšího obvodu měřeného v jiném směru než délka (2x šířka + 2x výška + délka)

Poplatek za expedici zboží a dopravu na výdejní místo:
1)Výdejna Praha 4, 5. května 1109/63 : 54,-Kč (bez DPH 21%)
   Při hodnotě objednávky 500,-Kč vč. DPH a více je tento osobní odběr zdarma.

2)Osobní odběr ČR - Uloženka : 70,-Kč (bez DPH 21%)
   Při hodnotě objednávky 3 000,-Kč vč. DPH a více je tento osobní odběr zdarma.

Osobní odběr ČR,SR - Zasilkovna
Ve spolupráci se společností Zásilkovna s.r.o., která provozuje službu "zasilkovna.cz" vám nabízíme možnost osobního odběru zboží na výdejních místech, zřizovaných v rámci této služby. Konkrétní výdejní místo si vyberete z nabídky při objednávání zboží.
Potvrzení expedice na výdejní místo Vám přijde na emailovou adresu uvedenou při vyplnění objednávky.
Informace, že zboží je připraveno k vyzvednutí Vám přijde SMS zprávou  na telefonní číslo uvedené při vyplnění objednávky.
Vyčkejte vždy prosím na tuto zprávu!!!
Určeno pro osobní odběr objednaného zboží a úhradu v hotovosti.
Není zde možné uplatnit reklamaci zboží, či odstoupení od kupní smlouvy.
Není zde možné zboží objednat.
Na výdejní místa expedujeme zboží o hmotnosti do 10kg včetně přepravního obalu.

Podmínký expedice na výdejní místo
1)Zásilka do 5kg
Poplatek za tento způsob osobního odběru : 70,-Kč (bez DPH 21%)
Při hodnotě objednávky 3 000,-Kč vč. DPH a více je tento osobní odběr zdarma.
Maximální rozměr jedné strany zásilky 70 cm a maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky 120 cm.
Je implicitně nastaveno v systému objednávky. Při hmotnosti nad 5kg si prodejce vyhrazuje možnost zvýšení poplatku za osobní odběr dle bodu 2)

2)Zásilka do 10kg
Poplatek za tento způsob osobního odběru : 120,-Kč (bez DPH 21%)
Maximální rozměr jedné strany zásilky od 70 cm do 120 cm, nebo maximální součet rozměrů všech tří stran od 120 cm do 150 cm nebo váha od 5 Kg do 10 Kg. 


Kromě osobního odběru Vám nabízíme tyto varianty způsobu dopravy zboží a převzetí zboží na adresu určenou v objednávce :

1. Česká pošta – dobírka /balík Do ruky/
Objednané zboží Vám zašleme poštou na udanou adresu v objednávce. Pokud je zasíláno na dobírku, tak za zboží zaplatíte při převzetí od doručovatele, nebo po případném uložení balíku na pobočce České pošty při jeho převzetí. Zboží zasíláme z hlediska bezpečnosti a termínu výhradně „balíkem Do ruky“. Česká pošta nabízí dodání následující pracovní den po dni podání, pokud je podání uskutečněno do 16 hodin. Den podání je shodný s dnem expedice ( potvrzení expedice Vám přijde na email, nebo formou sms – údaje uvedené při vyplnění objednávky). Stav zásilky je možné sledovat na webových stránkách české pošty (www.cpost.cz). Touto dopravou je možné posílat zásilky do 30kg/balík a do hodnoty 50 tis.Kč.
Minimální rozměry balíku: 15 x 10,5 cm (válcovitý tvar 15 x 3,5 cm)
Maximální rozměry balíku: délka až 240 cm, součet délky, šířky a výšky zásilky pravidelných tvarů do 300 cm

Cena dopravy (paušál pro celou ČR) : 115,-Kč (bez DPH 21%) - platba předem(bez dobírky)
Cena dopravy (paušál pro celou ČR) : 150,-Kč (bez DPH 21%) - dobírka
Balné neúčtujeme

-------------------------------------------------------------------------------

2. Expresní balíková služba PPL

Pro tuto službu využíváme smluvního specializovaného dopravce - PPL CZ s.r.o. se sídlem Praha 10, Malešice, U Vozovny 658/8. PPL doručuje do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude tedy doručeno do 24 hodin po expedici.( potvrzení expedice Vám přijde na email, nebo formou sms – údaje uvedené při vyplnění objednávky). Zboží je doručováno v pracovní dny, 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. (PPL však nabízí alespoň přibližný harmonogram doručování, kdy podle PSČ lze odhadnout dobu dodání). informace : www.ppl.cz. Na vyžádání vám k můžeme sdělit stav doručení Vaší zásilky pomocí našeho přístupového kódu. Za zboží a dodací službu zaplatíte pracovníkovi služby PPL při jeho převzetí. Jedná se tedy o způsob platby dobírkou, ale šetří váš čas chozením na pobočku pošty pro zboží. Touto dopravou je možné zavážet zásilky do 50 kg/balík.

Cena dopravy (paušál pro celou ČR) : 145,-Kč (bez DPH 21%) - platba předem(bez dobírky)
Cena dopravy (paušál pro celou ČR) : 197,-Kč (bez DPH 21%) - dobírka
Balné neúčtujeme

--------------------------------------------------------------------------------

3.Doprava pro „VELKÉ SPOTŘEBIČE + zásilky nad 50 kg

Pro tuto službu využíváme smluvního specializovaného dopravce – TOPTRANS, se sídlem Praha 10, U Plynárny 1290/99. Zboží Vám přiveze smluvní dopravce na udanou adresu a řidič jej vyloží za „první zamykatelné dveře“. Povinností řidiče je počkat při rozbalení, kontrole zboží a zapsat případné nedostatky do předávacího listu. Lhůta dodání začíná v 18 hodin v den expedice ( potvrzení expedice Vám přijde na email, nebo formou sms – údaje uvedené při vyplnění objednávky) a činí 24 hodin po celé ČR. Tato lhůta nezahrnuje dny pracovního volna. Zboží je doručováno v pracovní dny zpravidla mezi 9,00  a 14,00 hodin, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Na vyžádání vám můžeme sdělit stav doručení Vaší zásilky.Doprava nezahrnuje instalaci a zapojení spotřebičů do sítí. Za zboží a dodací službu zaplatíte pracovníkovi dopravce při jeho převzetí. Jedná se tedy o způsob platby dobírkou, ale šetří váš čas chozením na pobočku pošty pro zboží. Touto dopravou je možné zavážet zásilky až do 300 kg.

Cena dopravy (paušál pro celou ČR) : 525,-Kč (bez DPH 21%)
Balné neúčtujeme
K této dopravě je možné objednat zpětný odběr použitého elektrozařízení v ceně 340,-Kč (bez DPH 21%).

-------------------------------------------------------------------------------

4. Expresní večerní kurýr - Praha město
Tento způsob dopravy zboží Vám nabízíme, pokud jste z Prahy (nebo vyplníte pražskou adresu dodání do objednávky). Zboží Vám přiveze pracovník smluvního dopravce v době od 18 do 22 hodin na adresu uvedenou v objednávce.  Po expedici zboží budete nejprve kontaktování pracovníkem dopravce  pro domluvení termínu možného převzetí zboží. Potvrzení expedice Vám přijde na emailovou adresu, nebo formou sms – údaje uvedené při vyplnění objednávky). Za zboží a dodací službu zaplatíte při jeho převzetí. Jedná se tedy o způsob platby dobírkou, ale šetří váš čas chozením na výdejní místo, či pobočku pošty pro zboží. Touto dopravou je možné zavážet zásilky do 10 kg/balík. Nejdelší strana max. 120 cm, součet tří stran nesmí překročit 150 cm
Touto dopravou doručujeme zboží pouze v pracovní dny.  
Cena dopravy (paušál pro celou lokalitu Praha město) : 120,-Kč (bez DPH 21%)
Balné neúčtujeme

 

V našem obchodě expedujeme zboží a dopravujeme zásilky do hmotnosti 300kg. V případě vyšší hmotnosti si prodávající vyhrazuje právo na rozložení zboží do více zásilek pokud je to možné, nebo zrušení objednávky a odstoupení od kupní smlouvy.