Všechny kategorie

Informace o nákupu

Novinky

Sledujte co se děje !

Kancelář a expediční Praha :
5. května 1661/2  Praha 4 – Nusle Tel.: 725 830 725
Otevírací doba : není stanovena
Je zde možné zboží objednat, uplatnit reklamaci zboží, či odstoupení od kupní smlouvy. Návštěva kanceláře je možná po telefonické domluvě na výše uvedeném telefonním čísle.
 (najít na mapě)

Jak se dostanete nejlépe do Kanceláře? 

1. Autem - Pokud pojedete ulicí 5.května směrem od Chodova do centra, tak se  výdejna nachází pár desítek metrů za sjezdem na Pankrác (k Bauhausu) po pravé straně na začátku bloku domů. V případě, že pojedete ulicí 5.května z centra od Nuselského mostu, tak je nejvýhodnější sjet a odbočit do ulice Hvězdova, dále odbočit vlevo do ulice Na Pankráci a kolem OC Arkády dojet ke křižovatce u Bauhausu. Zde odbočit vlevo a zpátky najet na ulici 5.května do směru na centrum. Po pravé straně naleznete prodejnu v začínajícím bloku domů.
2.MHD - Výdejna se nachází nedaleko (cca 250m, 2 minuty chůze) od stanice metra Pankrác. Po vystoupení z metra jděte ulicí Hvězdova. Podejděte pod ulicí 5.května a vlevo po schodech se dostanete na tuto ulici a přímo k naší výdejně. Nachází se hned na začátku bloku bytových domů za budovou, kde sídlí Policie ČR.


Výdejna Praha 4: 
5. května 1109/63  Praha 4 – Nusle Tel.: 777 208 204
Otevírací doba : pracovní dny po - pá 11 - 19 hod. 
Výdejna je určena pro osobní odběr objednaného zboží a úhradu v hotovosti. Není zde možné uplatnit reklamaci zboží, či odstoupení od kupní smlouvy. Výdejna se nachází nedaleko kanceláře a expedičního skladu
(najít na mapě)

Jak se dostanete nejlépe do Výdejny? 

1. Autem - po Pražské magistrále - ulice 5.května, cca 200 metrů od Nuselského mostu a Kongresového centra ve směru z centra. Podél magistrály za pěším mostem první rohový dům.
2.MHD - Výdejna se nachází nedaleko (cca 250m, 2 minuty chůze) od stanice metra Vyšehrad. Po vystoupení z metra jděte podél magistrály směrem od centra a od Nuselského mostu, přejděte lpřemostění pro pěší přes napojovací ulici na 5.května. Výdejna se nachází hned na začátku bloku domů.


Další výdejní místa v rámci České a Slovenské republiky :

Kromě výdejny v Praze 4 nabízíme k vyzvednutí zboží v síťi smluvních výdejních míst (ulozenka.cz a zasilkovna.cz). V současné době máme výdejní místa zřízena již v každém kraji České republiky a v každém krajském městě. Dále máte k dispozici výdejní místa ve Slovenské republice. Seznam výdejních míst v jednotlivých krajích naleznete na stránkách jednotlivých dopravců - viz. níže. Výdejní místo, které vám polohou nejvíce vyhovuje si můžete vybrat při objednávání zboží u výběru dopravy.  
Výdejní místa jsou určena pro osobní odběr objednaného zboží a úhradu v hotovosti. Není zde možné uplatnit reklamaci zboží, či odstoupení od kupní smlouvy.

Výdejní místa zasilkovna.cz - seznam zde :
Výdejní místa ulozenka.cz - seznam zde :